لطفاً کمی صبر کنید...

رابطه ی گوشی های همراه با بیماری سرطان

امروزه گوشی های هوشمند تلفن همراه در دسته ی نیازهای حیاتی در زندگی انسان ها قرار گرفته است، لازم به ذکر است در تحقیقات به عمل آمده توسط دولت آمریکا با نتایجی روبه روهستیم که تلفن همراه علاوه بر کارایی هایی که دارد ممکن است منجر به بیماری هایی در بدن انسان شود .

نماینده دوره چهارم مجلس خبرگان رهبری گفت:

وجود سربازان گمنام امام زمان ایران را امن می کند

نماینده دوره چهارم مجلس خبرگان رهبری گفت که در دنیای داشتن مسئولان امنیتی، سربازان گمنام امام زمان (عج) و استفاده از گفته ها و فرمایشات رهبر معظم انقلاب ، کشور اسلامیه ایران را به مکانی امن تبدیل کرده است .

ظرفیت بازیافت ۲برابر می شود

به گزارش خبرگزاری مردم به نقل از مهر، ایرج ولی نژاد در مراسم کلنگ زنی اولین مرکز بازیافت پسماندهای ساختمانی و عمرانی گفت: روزانه ۵۰ هزار تن آن هم در شرایط رکود فعلی، نخاله و پسماند ساختمانی داریم که اگر شرایط عمرانی در کشور جدی تر شود این عدد به بیش از ۱۰۰ هزار تن در روز می رسد. وی با اشاره به مجتمع آبعلی افزود: این مجتمع از سال ۸۸ که تخلیه و انتقال پسماند خانگی به اینجا تعطیل شد محل دپو و ذخیره سازی پسماندهای ساختمانی شد و با ۵۰۴ هکتار، ۲۸ سال است که بالغ بر چند هزار دستگاه وسیله نقلیه این پسماندها را به اینجا منتقل می کنند.

حکم اعدام برای‌شیطان‌صفتان‌پارک‌باراجین

به گزارش خبرگزاری مردم به نقل از مهر، اواسط شهریور سال گذشته دختر جوانی به پلیس مراجعه کرد و از سرقت گوشی تلفن همراه و پول نقدش خبر داد. او به افسر پرونده‌اش گفت: برای تفریح با دوستم به پارک جنگلی باراجین قزوین رفته بودیم که چهار پسر جوان سوار بر موتورسیکلت راه ما را مسدود کرده و با تهدید چاقو وسایل با ارزش ما را به سرقت بردند. به دنبال شکایت دختر جوان، بررسی‌ها برای دستگیری سارقان موتورسوار آغاز شد اما هنوز ۲۴ ساعت از این شکایت نگذشته بود که شاکی پرونده به اداره آگاهی رفت و ادعای جدیدی را مطرح کرد.

افزایش بیش از حد نا خالصی در تریاک

به گزارش خبرگزاری مردم به نقل از مهر، دکتر پرویز افشار از تمامی رسانه‌های دیداری و شنیداری، سایت‌ها و فضای مجازی ‏خواست در این زمینه اطلاع‌‌رسانی کنند و مصرف‌کنندگان را نسبت به عوارض مرگبار ناخالصی‌ها آگاه ‏کنند. وی همچنین از مراکز درمانی سراسر کشور خواست با اطلاع‌رسانی چهره به چهره و همچنین نصب ‏اطلاعیه نسبت به افزایش بی‌رویه ناخالصی و مواد مضری که قاچاقچیان به موادمخدر می‌افزایند اطلاع‌رسانی ‏کنند. معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد ضمن ابراز نگرانی شدید از افزودن ناخالصی‌های خطرناک و تأسف عمیق از زیاده‌طلبی و سودجویی ‏سوداگران مرگ و قاچاقچیان موادمخدر افزود: ‏با اتخاذ سیاست منطقی و متوازن و کنترل پیش‌سازهای مواد محرک به ویژه کنترل پیش‌سازهای شیشه (مانند ‏پسوافدرین) و همچنین کاهش شدید تولید ترامادول که با همکاری صمیمانه سازمان غذا و داروی وزارت ‏بهداشت صورت گرفت و جای تقدیر و تشکر فراوان دارد، در طول ۶ ماهه گذشته قیمت شیشه به شدت افزایش ‏یافت.

مهار مقتدی/”صدر” امروز وارد ایران می شود؟!

به گزارش خبرگزاری مردم، یک منبع مطلع عراقی ظهر امروز ادعا کرد که «مقتدی صدر» رهبر جریان صدر عراق، بغداد را به مقصد ایران ترک کرده است. طبق گزارش وبگاه خبری «کل العراق» صدر از بغداد به فرودگاه نجف رفته و از آنجا و با خطوط هوایی ایران (ایران ایر) عازم ایران شده است.

هوشمندی رهبر انقلاب در کنایه به آمریکا در مورد خلیج خوکها

به گزارش خبرگزاری مردم، حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا امروز در دیدار جمعی از فرهنگیان سخنانی پیرامون حضور نظامی ایران در خلیج فارس مطرح کردند. ایشان فرمودند: وقتی مقابل دشمن از نشان دادن قدرت بترسیم، دشمن پررو می‌شود، می‌گویند ایران در خلیج‌فارس رزمایش نداشته باشد؛ چه غلط ها! رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: از آن طرف دنیا می‌آید رزمایش برگزار می‌کند؛ خب بروید همان خلیج‌ خوک‌ها، اینجا چه می‌کنید!؟ خلیج فارس خانه‌ی ما است

برگزیده اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ
پربیننده‌ترین‌ها اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ
پربحث‌ها اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ
ﯾﺎﺩﺩاﺷﺖ
گزارش تصویری
ﮔﺮاﻓﯿﮏ ﻭ ﮐﺎﺭﯾﮑﺎﺗﻮﺭ