لطفاً کمی صبر کنید...

در رادیو معارف

هاشمی‌طباء: اقدامات فرهنگی و کنترلی باید همزمان در فضای مجازی انجام شود

شناسه خبر: 75173 سرویس: سیاست

کاندیدای انتخابات درباره برنامه‌هایش در قبال تهدیدات فضای مجازی گفت: اقدامات فرهنگی و کنترلی همزمان در فضای مجازی باید انجام شود.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری مردم، سید مصطفی هاشمی‌طباء کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات با حضور در برنامه رادیویی “چهره به چهره” در را را دیو معارف درباره تحقق سند 1404 در کشور گفت: این سند در بخش های مختلف از جمله آموزش و پرورش تا رسیدن به اهداف تعیین شده فاصله دارد.

وی درباره تقویت شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز گفت: ترکیب شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور اشخاصی چون رئیس جمهور، رئیس مجلس و رئیس قوه قضائیه بیشتر سیاسی است. این ترکیب نمی‌تواند در فضای فرهنگی کشور موثر باشد. باید ترکیب اعضای آن با حضور افراد فرهیخته و فرهنگی تقویت شود.

هاشمی طبا درباره فضای مجازی و تهدیدات این فضا گفت: مهمترین آسیب این فضا تلف شدن وقت انسان‌هاست. بنده با کار فرهنگی، کنترلی و انتظامی در کنار هم در فضای مجازی موافق هستم.

این کاندیدای انتخابات درباره دانشگاه‌های اسلامی نیز گفت: دانشگاه اسلامی تنها به ظاهر اسلامی نیست. باید فضای دانشگاهها را به گونه‌ای هدایت کنیم که زمینه تحلیل‌ در آن فراهم باشد.نه تحلیل‌های جهت دار از آن خارج شود. نمی‌توان دور علوم خط قرمز کشید و گفت تنها این علوم اسلامی هستند و باید تدریس شوند بلکه زمینه تدریس همه علوم باید در دانشگاهها فراهم شود.

انتهای پیام/*

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبرگزاری مردم در تلگرام شوید.
نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها