لطفاً کمی صبر کنید...

رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرگزاری مردم:

اقبال مردم در استان‌ها به رئیسی نسبت به روحانی پیشی گرفته/ اقدام قالیباف سبب پیروزی نیروهای انقلاب می‌شود

شناسه خبر: 75179 سرویس: سیاست، ﯾﺎﺩﺩاﺷﺖ

نماینده مردم اسد‌آباد در مجلس گفت: جمع‌بندی نظرسنجی‌ها بیانگر این است که موقعیت و اقبال مردم به رئیسی در استان‌های مختلف نسبت به روحانی پیشی گرفته است.

اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسد‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری مردم، با اشاره به کناره‌گیری محمد‌باقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری به نفع حجت‌الاسلام رئیسی، گفت: کناره‌گیری آقای قالیباف باعث انسجام و اتحاد هر چه بیشتر نیروهای انقلاب می‌شود.

وی با بیان اینکه کناره‌گیری قالیباف به نفع آقای رئیسی سبب پیروزی نیروهای انقلاب می‌شود، اظهار داشت: جمع‌بندی نظرسنجی‌ها بیانگر این است که موقعیت و اقبال مردم به آقای رئیسی در استان‌های مختلف نسبت به آقای روحانی پیشی گرفته و از طرف دیگر افزایش آرای آقای رئیسی ناشی از کناره‌گیری آقای قالیباف، سبب شکسته شدن آرای آقای روحانی می‌شود که برآیند همه اتفاقات بیانگر پیروزی نیروهای انقلاب است.

نماینده مردم اسد‌آباد در مجلس با بیان اینکه همواره روحیه انقلابی، ایثارگری و از خود گذشتگی در پرونده آقای قالیباف مشهود است، خاطرنشان کرد: آقای قالیباف زمانی که احساس کرد با کناره‌گیری‌اش سبب پیروزی نیروهای انقلاب که به نفع نظام، انقلاب و مردم می‌شود، لذا این تصمیم شجاعانه و عقلایی را گرفت.

انتهای پیام/*

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبرگزاری مردم در تلگرام شوید.
نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها