لطفاً کمی صبر کنید...

اعتراض و شورش توسط چپ گرایان افراطی در برابر پلیس در شهر برلین

شناسه خبر: 75132 سرویس: ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻞ

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری مردم به نقل از نشریه “فوکوس”، اعتراضات گروه های چپ گرای افراطی که عصر روز گذشته اتفاق افتاد باعث درگیری و آشوب هایی در برلین شد .

این درگیری به این شکل بود که بعد از مدت زمان کمی که از اعتراضات این افراد میگذشت ، شرکت کنندگان در خیابان ورشوی برلین با استفاده از سنگ و ترقه به نیروهای پلیس حمله ور شدند.

به دلیل این شورش که از طریق گروه معترضین صورت گرفت تعداد زیادی از از پنجره های فروشگاه ها شکسته شد و ماشین های پلیس زیادی صدمه دید .

 

139504201146199328101774

 

شورشیان اکثرا متشکل از افراد جوان بودند و لباس هایی مشکی بر تن کرده بودند معترضین در خیابان “ریگا” مناقشاتی که در این باره با پلیس داشتند در برابر عملیات پلیس در منطقه مسکونی خود مختار اعتراض کردند .

در این جریان برای بازداشت تعدادی از شورشیان توسط پلیس نیز درگیری هایی رخ داد. در نزدیکی خیابان مورد مناقشه ریگا نیز مواد منفجره ترقه ها ای به کار برده شد. پلیس نیز برای دور کردن شورشیان از این مناطق و پراکنده کردن معترضان از گاز اشک آور استفاده کرد.

در این جریان نیروهای پلیس حدود 1800 نفر بودند که در محل شورش و اعتراض حضور داشتند و حدود صد پلیس در کنار خانه های مسکونی در خیابان ریگا ایستاده بودند.

طبق گزارش های به دست آمده در هفته های گذشته نیز چنین خشونت و درگیری هایی در خیابان های دیگر از جانب همین افراد افراط گرایان به وجود آمده و همچنین تقریبا هر شب شاهد حملات آتش سوزی برای اتومبیل ها در سایر خیابان ها از سمت همین افراد به چشم میخورد .

 

 

انتهای پیام/*

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبرگزاری مردم در تلگرام شوید.
نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها