لطفاً کمی صبر کنید...

فروش فیلم سینمایی << رسوایی 2 >> به 2 میلیارد تومان نزدیک شد / استقبال ائمه جمعه از این فیلم

شناسه خبر: 75033 سرویس: فرهنگی

فیلم سینمایی << رسوایی 2 >> با 2 میلیارد تومان فروش رفت و همچنین با استقبال بیش از 75 درصد نظر مساعد از ائمه جمعه روبه رو شد.

 

به گفته ی مدیر دفتر پخش فیلمیران گفت : به دلیل استقبال فراوان مخاطبین از سینما ها در شهرستان ها به زودی در روزهای آینده تعداد سینما ها در شهرستان ها بیشتر خواهد شد .

در گفت‌وگو خبرنگار سینما و تئاتر خبرگزاری مردم با مدیر دفتر پخش فیلمیران جناب آقای علی سرتیپی در ارتباط با  اقبال مخاطب از فیلم «رسوایی2» گفت ایشان گفتند: به نظرمن این فیلم دارای فروش بسیار بالا بوده که این رقم به مرز 2 میلیارد تومان نزدیک میشود.

به دلیل استقبال زیاد مخاطبین در شهرستان ها از فردا تعداد سینما از سینماهای شهرستان به  تعداد سینماهای نمایش دهنده در شهرستان فیلم اضافه می شود

فیلمی که ائمه جمعه از آن استقبال کردند و بیش از 75 درصد نظر مساعد و خوب نسبت به فیلم داشتند نباید این گونه مهجور واقع شود

به گفته ی ایشان تعداد سالن های سینماها در شهرستان ها محدود است اما با آغاز اکران فیلم درشهرستان ها فیلم با اقبال مواجه شد و در روزهای آتی تعداد زیادی  سالن به  سینماهای شهرستان فیلم اضافه می شود. متاسفانه ما در حال حاضر با مشکل تبلیغات برای فیلم آقای ده نمکی مواجه هستیم.

به دلیل نداشتن تبلیغات لازم برای فیلم نه تیزر حمایتی برای فیلم در نظر گرفته شده نه بیلبرد شهری در اختیار دارد از این بابت فیلم بسیارمهجور واقع شده است. وی ادامه داد که درخواست تبلیغات به صدا و سیما دادیم و انتظار داریم به این دست فیلم ها که از رسانه های خارجی برای تبلیغات بهره نمی برند و صاحبان اثر تمایلی برای این کار ندارند حمایت شود.

وی ادامه داد: فیلم «رسوایی 2»تمام هزینه ی این فیلم به صورت شخصی و در بخش خصوصی ساخته شده و ایشان از مسئولین رسانه ملی انتظار دارد و امکان دیده شدن فیلم را فراهم کرده و از این فیلم حمایت کنند.

ایشان عقیده دارند که . اگر تبلیغات به کمک فیلم بیاید شاهد استقبال خیلی بیشتری از طرف  مخاطبین خواهیم داشت.

سرتیپی میگوید هنوز مردم اطلاع درستی از نمایش فیلم در سالن های سینما ندارند درحالی که وقتی به سیما می روند با فیلم ارتباط برقرار کرده و راضی از سینما بیرون می آیند.

هنرپیشگان این فیلم فیلم اکبر عبدی، محمدرضا شریفی نیا، سحر قریشی، مهران رجبی، فخرالدین صدیق شریف، امین ایمانی، امیر نوری، اسماعیل خلج، رامین راستاد، ابوالفضل همراه و… می باشند.

انتهای پیام/*

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبرگزاری مردم در تلگرام شوید.
نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها