لطفاً کمی صبر کنید...

طبق اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور در نامه‌ای به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تاکید کرد :

آقای هاشمی رفسنجانی آگاه باشید که همنشینی (فائزه) با فرقه بهائیت دیگر موضوع سیاسی نیست .

شناسه خبر: 74756 سرویس: سیاست

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در نامه‌ای خطاب به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تاکید کرد آیا شما نمی‌دانید که بهاییت یک فرقه ضاله است که به پشتوانه انگلیس خبیث شکل گرفته است؟

طبق اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور در نامه‌ای به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تاکید کرد :

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که به مراجع عظام تقلید حضرات آیات اعظام صافی گلپایگانی ، نوری همدانی ، شبیری زنجانی وحید خراسانی ، مکارم شیرازی ، جوادی آملی علوی گرگانی نیز رونوشت شده است ، اعلام کرد: مدت‌های مدیدی است که ما دانشجویان نسبت به رفتارها و گفتارهای شما در مقام منتقد هستیم، چرا که رفتارهای شما و خانواده‌تان را در خلاف مسیر منافع و آرزو های ملت هدف های  انقلاب اسلامی می‌دانیم و مفاسد فرزندانتان را جز لطمه و دست‌اندازی به بیت المال و حقوق ملت نمی‌دانیم . .

در این نامه ذکر شده : همه به این امر مستحضرند که شما سعی  دارید که هم از مواهب اپوزیسیون بودن بهره مند بشوید و هم از مشروعیت جمهوری اسلامی استفاده کنید و در این بین رفتار خانواده شما و سکوت شما در برابر انحرافات آنها ، باعث کشش اپوزیسیون به سمت شما شده است

نکته این است که شما در دهه شصت تندترین اظهارات را علیه لیبرال‌ها داشتید ولی اکنون نقطه مشترک و امید همه لیبرال‌های داخلی و خارجی هستید .

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در این نامه خطاب به آقای رفسنجانی :

چنان چه شما در چهار چوب جمهوری اسلامی حضور دارید اما به ضوابط آن عمل نمیکنید .

حتی زمانیکه دادگاه جمهوری اسلامی بخاطر جرائم اقتصادی و امنیتی فرزندتان ، حکم محکومیت برای وی صادر    . می‌کند، حکم دادگاه اسلامی را بر نتافتید!

در این نامه نوشته شده : هنوز چند سال فتنه 88و فتنه انگیزی‌های فرزندان شما نمی‌گذرد و هنوز مهر احکام قضایی مفاسد اقتصادی و امنیتی فرزندان‌تان تازه است و هنوز ملت ایران از خیانت‌هایی که خانواده شما در حق انقلاب و امام کرده‌اند افسوس می خوردند و رنج می برند ، از فتنه‌ای که فرزندان شما برای ملت جمهوری اسلامی  رقم زدند و در ادامه ی آن دشمنان انقلاب برای فشار بیشتر به مردم انقلابی و شهید داده ایران اسلامی تحریم‌های اقتصادی را وضع کردند امروز مردم در دوران تحریم  هستند ، چوب فتنه گری‌های فرزندان شما را می‌خوردند . اما آیا نباید شما به عنوان فردی که زمانی از افراد شاخص این انقلاب بوده‌اید، در مقابل اشتباهات و تند روی های  فرزندانتان بایستید؟ آیا نباید یا آنها را هدایت کنید یا از آنها اعلام برائت کنید ؟

 

دراین نامه خطاب به آقای رفسنجانی نوشته شده است : فرزند فائزه هاشمی شما در روزهای اخیر به دیدار خانواده بهایی ضدانقلاب رفته و در مقابل برای توجیه این دیدار گفته است : « نگاه من به این موضوع نگاه حقوق بشری است که آن‌ها هم باید مثل شهروندان دیگر کامل از حقوق اولیه شهروندی برخوردار باشند ولی متاسفانه از کمترین حقوق برخوردار نیستند . نگاه من به موضوع بهایی‌ها موضوع حقوق بشر است و این که حالا من مسلمانم و آن‌ها بهایی هستند و یا اینکه اصلا کدام دین خوب است و کدام دین بد است ، بحث این نیست . این حقوق بشر است و این که به هردلیل یکسری اقشار در جامعه ما از حقوق اولیه‌شان برخوردار نیستند ، از جمله بهایی‌ها و این خوب نیست .

اسلام هم با این تبعیض موافق نیست . ما احادیث و آیات فراوانی در این خصوص داریم . توصیه حضرت علی (ع) به مالک اشتر را داریم که می‌فرماید حقوق آنهایی که در دین با تو مشترک نیستند هم باید رعایت شود . این رفتار رفتار اسلامی نیست که متاسفانه ما درجامعه اسلامی شاهد آن هستیم.»

در ادامه این نامه عنوان شده است: شما کسی هستید که به پشتوانه اجتهاد وارد مجلس خبرگان رهبری شدید اما آیا در خانواده یک مجتهد دینی بهاییت به عنوان دین شناخته می‌شود ؟ آیا شما نمی‌دانید که بهاییت یک فرقه ضاله است که به پشتوانه انگلیس خبیث شکل گرفته است ؟ آیا شما با این انحراف آشنا نیستید؟ پس چطور اجازه می‌دهید در خانواده شما از حقوق بشری بهاییت دفاع شود؟ خدای بهاییت کیست؟  کدام پیامبری این دین را برای بشریت آورده است ؟ فرزند شما مبانی اسلامی که از علمیه قم تا الازهر مصر به آن پایبندند را زیر پا گذاشته است و شما در این باره چیزی نگفتید و هنوز سکوت کرده‌اید!  آیا شما در اسلام هم دچار دگرگونی شده‌اید ؟

 

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در این نامه آورده است : فرزند شما فائزه هاشمی که سابقه این همه فتنه‌انگیزی علیه انقلاب را دارد در این میان برای رفتار انحرافی خود به غلط و به دروغ از حدیث امیرالمومنین هم استفاده می‌کند ، حال آنکه هیچ فقیهی در دین اسلام چه اهل سنت و چه شیعه، بهاییت را دین نمی‌داند! پس از دیدار فرزندتان با این جریان ضاله و حمایت از آنها آیا باز دیگران را انحرافی خطاب می‌کنید؟

در این نامه آمده است: وااسفا که عالمی بنشیند و ببیند که فرزندانش مدافع حقوق جریان‌های ضاله شود و دم بر نیارد! که چه جفایی بزرگتر از این م‌ی توان در حق اسلام کرد؟ این قضیه نه مسئله سیاسی است و نه برجام و نه دولت یازدهم است و نه هیچ مسئله دیگری، این دفاع از کیان اسلام است و سکوت شما جز صدمه زدن بیشتر بر پیکره اسلام چیست؟ ما نمی‌دانیم از شما به کجا شکایت بریم که در مقام رئیس مجمع تشخیص مصلحت این نظام، نقطه اتکا و مرکز ثقل ضد انقلاب شده‌اید ! بایستی به همه مراجع تقلید و علمای اسلام این جفا را تسلیت بگوییم و بگوییم که ای مردان دین و ای دردمندان میراث پیامبر (ص) و امیرالمومنین (ع) ، ما اعلام کردیم که جناب هاشمی برای دفاع از کیان اسلام و حفظ خود از آتشی که بر دامن دارد بایستی موضع گیری کند و در راستای اصلاح آنچه افتاده برآید .

انتهای پیام/*

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبرگزاری مردم در تلگرام شوید.
نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها