لطفاً کمی صبر کنید...

مجری طرح فیلم " بادیگارد " جناب آقای پژمان لشکری پور اعلام کردند :

فیلم پر بیننده ” بادیگارد “

شناسه خبر: 74705 سرویس:

فیلم سینمایی ” بادیگارد ” در شهر های گوناگون کشورمان اکران شده در حالیکه پربیننده ترین فیلم سال قبل تعداد دو میلیون نفر تماشا چی داشته ، اینک بالغ بر یک میلیون بیننده این فیلم را بر روی پرده سینما تماشا کردند .

 

نهمین هفته از اکران فیلم سینمایی ” بادیگارد ” می گذرد و همچنان این فیلم یکی از پربیننده ترین فیلم ها شناخته شده است ، به طوری که مدیر عامل شرکت فیلمیران اعلام کردند : فروش گیشه فیلم ” بادیگارد ” در سینما ها تا به امروز نزدیک به هفت میلیارد تومان فروش داشته است .

این فیلم علاوه بر تهران در سایر شهرستان ها نیز بازدید کننده های بسیاری داشته به طور مثال از هفته گذشته در مراکز استان‌ها شهرهای ساری و کرمانشاه به تعداد سینماهای اکران کننده «بادیگارد» پیوستند و در شهرها و شهرستان‌های بزرگ کشور سینمای شهرهایی مثل آمل یا خرمشهر هم به مجموعه سینماهای نمایش‌ دهنده فیلم اضافه شدند و این دوره همچنان ادامه دارد.

فروش ” بادیگارد ” علاوه بر محل اکران های غیر سینمایی ( اکران های دانشگاهی – ادارات – سازمان ها – مساجد – موسسات و … متقاضی فراوان داشته است .

در اکران «بادیگارد» برای استفاده از ظرفیت مغفول مانده مخاطب خاموش در شهرهای فاقد سالن سینما اقداماتی صورت گرفت که با استقبال بسیار خوب و بعضاً کم‌نظیر مخاطبان در این شهرها همراه شد.

همچنین نمایش عمومی در شهرهای فاقد سالن سینما بر اساس محاسبات مرسوم گیشه سینما یعنی در نظر گرفتن سهم    50 درصدی سینمادار و مابقی هزینه‌ها در نمایش‌های سینمایی ، رقمی بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان می‌باشد.

همان طور که شاهد استقبال در دو سال گذشته با اکران فیلم سینمایی ” چ ” در شهرهای فاقد سینما شاهد بودیم . هم اکنون شاهد استقبال گرم و فراوان مخاطبین در فیلم ” بادیگارد ” هستیم .

رسیدن به فروش بالای معادل یک و نیم میلیارد تومان از این فیلم بسیار امیدوار کننده است . با در نظر گرفتن این مسئله که به لحاظ فرهنگی نیز در این‌گونه نمایش‌ها به گروهی از مخاطبان که دسترسی به سالن سینما نداشتند اما مشتاق به تماشای دسته جمعی فیلم روی پرده سینما بودند. مخاطبان در شهرها و شهرستان‌های بزرگ و کوچک در سرتاسر ایران همزمان با تهران به تماشای ” بادیگارد”  نشستند که این امر برای تیم اکران مایه مباهات است.

در آخر ماه جاری و در خرداد ماه این‌گونه نمایش‌ها همچنان ادامه خواهند یافت و در اعیاد شعبانیه به خصوص در عید بزرگ شیعیان در نیمه شعبان با توجه به وجود جو شادمانی و همینطور فراغت مردم در سراسر کشور به اوج خواهد رسید . مفتخریم در شرایطی که طی سا‌لیان اخیر تعداد تماشاگران پربیننده‌ترین فیلمی که پدیده اکران یک سال لقب می‌گیرد رقمی نزدیک به دو میلیون مخاطب بوده است تاکنون بالغ بر یک میلیون نفر از هموطنان عزیز ما در اقصی‌نقاط کشور موفق به تماشای فیلم بادیگارد بر روی پرده سینما شدند و امیدواریم این روند همچنان افزایش پیدا کند.

انتهای پیام/*

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبرگزاری مردم در تلگرام شوید.
نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها