لطفاً کمی صبر کنید...

شهادت فرمانده تکاوران دریایی سپاه

شناسه خبر: 74716 سرویس:

سردار محمد ناظری فرمانده یگان تکاوران دریایی سپاه پاسداران شب گذشته مصادف با روز پاسدار به علت عارضه شیمیایی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

این ایثارگر از جمله فرماندهان حاضر در عملیات دستگیری متجاوزان انگلیسی و آمریکایی به آب‌های کشور در خلیج فارس بود که در مجموعه تلویزیونی فرمانده نیز نقش فرماندهی را ایفا می‌کرد.

سردار ناظری که شب گذشته به مناسبت روز پاسدار در بندر لنگه سخنرانی داشته بعد از این مراسم و در مسیر جزیره فارو بدلیل عارضه شیمیایی به در حین انجام ماموریت لبیک گفت .

بنابر اعلام روابط عمومی نیروی دریایی سپاه سردار محمد ناظری فرمانده یگان تکاوری اباعبدالله (ع) ندسا در حین انجام مأموریت در منطقه نازعات به یاران شهیدش پیوست .

قابل ذکر است دریادار محمد ناظری از رزمندگان دوران 8 سال دفاع مقدس و فرماندهان گذشته و زبده نیروی دریایی سپاه بودند که در یگان هوابرد و ناوگردهای اعزامی ندسا برای تأمین تردد کشتی‌ها و شناورها در خلیج عدن طی سال‌های اخیر، نیز خدمات چشمگیری داشتند و نقش بسیار مهمی را ایفا میکردند .

ایشان همچنین در تربیت و آموزش نیروهای تکاور نیروی دریایی سپاه نقش قابل توجهی داشتند .

خبرگزاری مردم شهادت این فرمانده دلسوز ، ایثارگر و بزرگوار را به خانواده بزرگ پاسداران به خصوص نیروی دریایی سپاه تسلیت عرض می کند .

 

انتهای پیام/*

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبرگزاری مردم در تلگرام شوید.
نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها