لطفاً کمی صبر کنید...

در یازدهمین کابینه دولت تفاوت هایی باید به وجود بیاید / واکنش به تغییر وزیر ورزش

شناسه خبر: 57787 سرویس:

جناب آقای محسن مهرعلیزاده اصلاح طلب سیاستمدار عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش درباره چیدمان نیروهای سیاسی در مجلس دهم گفتند روحیه‌ تعامل و همکاری در مجلس دهم نسبت به قبل بیشتر شده است  . و از سوی دیگر این مجلس حالت  تقابل و مخالفت همیشگی با دولت از بین می‌رود ، این موضوعی […]

جناب آقای محسن مهرعلیزاده اصلاح طلب سیاستمدار عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش درباره چیدمان نیروهای سیاسی در مجلس دهم گفتند روحیه‌ تعامل و همکاری در مجلس دهم نسبت به قبل بیشتر شده است  .

و از سوی دیگر این مجلس حالت  تقابل و مخالفت همیشگی با دولت از بین می‌رود ، این موضوعی است که دارای اهمیت است .

 

ایشان می فرمایند که اصول گرایان و اصلاح ‌طلبان مجلس دهم روحیه متعادل و تعاملی دارند و اهل تندوری نیستند ، ما هم به همچین مجلسی نیاز خواهیم داشت .

 

معاون رئیس دولت هشتم خاطرنشان کرد: در مجلس باید افرادی با طرز فکر گوناگون وجود داشته باشند . تا نظرات کارشناسی و متفاوت از یکدیگر به دور از تندروی‌هایی را بدهند .

کارشناسی که موجب فرسایش انرژی می‌شود از بین برود ، خوب است که مجلس جدید این ویژگی را دارد .

 

معاون رئیس دولت می فرمایند : نظر من این است که درباره احتمال تغییرات کابینه دولت این تغییر به وجود بیاید که  برای اینکه رئیس جمهور بتواند پاسخگوی مردم در مقابل اعتمادی که به دولت داشتند و کنار آن ایستاده‌اند و دولت را در مجلس همراهی کردند ، پاسخگو باشد ، از این به بعد نیز باید نسبت به تکمیل کابینه و انطباق بیشتر عملکرد دولت با خواست مردم اقدام کند.

 

مهرعلیزاده درباره بعضی از گمانه ‌زنی‌ها برای تغییر وزیر ورزش و جوانان گفتند : اطلاع عمومی در این زمینه ندارند اما چیزیز که در فکر عموم است مربوط به چند نفر از وزرا و استانداران است که هم اکنون قطعی نشده است ، البته این رئیس ‌جمهور است که دربارهی این موضوع تصمیم میگیرد ..

انتهای پیام/*

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبرگزاری مردم در تلگرام شوید.
نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها