لطفاً کمی صبر کنید...

نماینده دوره چهارم مجلس خبرگان رهبری گفت:

وجود سربازان گمنام امام زمان ایران را امن می کند

شناسه خبر: 74844 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ

نماینده دوره چهارم مجلس خبرگان رهبری گفت که در دنیای داشتن مسئولان امنیتی، سربازان گمنام امام زمان (عج) و استفاده از گفته ها و فرمایشات رهبر معظم انقلاب ، کشور اسلامیه ایران را به مکانی امن تبدیل کرده است .

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد واعظ موسوی روز چهارشنبه درگفت وگو با خبرنگار مردم، به قرارگرفتن در هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) گفتند:نظام جمهوری اسلامی با در نظر داشتن این که در ناامنی ها به سر می برد،با وجود سربازان گمنام امام زمان مکانی امن برای زندگی است .

با اشاره به قرار گرفتن در هفته سربازان  افزود: نظام جمهوری اسلامی در عین حال که درکانون ناامنی ها و در مرکز شرارت های استکبار و نوچه های صهیونیسم قرار دارد ولی امنیت کامل در آن حکمفرما می باشد.

وی خاطرنشان کرد: همه مسئولان و مردم عزیز توجه داشته باشند که شکر نعمت، نعمت را افزون و کفران نعمت نیز آن را از بین می برد، باید در همه حال سپاسگزار خدمتگزاران و امنیت آفرینان کشور باشیم.

واعظ موسوی گفت: نیروی امنیتی و سربازان گمنام امام زمان (عج) برای جامعه خویش بدون هیچ چشم داشتی، از جان خود مایه می گذارند . این گروه به خاطر آسایش و آرامش مردم جان خود را به خطر می اندازند و متقابلا و ما باید قدردان این نعمت باشیم .

انتهای پیام/*

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبرگزاری مردم در تلگرام شوید.
نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها