لطفاً کمی صبر کنید...

شناسایی قاچاقچیان مواد مخدر در اشغال گوناگون

شناسه خبر: 74841 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ

امروزه قاچاقچیان مواد مخدر در اشغال گوناگون مشغول به فعالیت در بین مردم هستند که در این خبر چند نمونه را برای آگاهی مردم ذکر شده است.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری مردم، بعد از آنکه علیرضا جزینی، قائم مقام دبیرکل ستادمبارزه با موادمخدر از توزیع مواد مخدر اعلام کردند که: اخیرا فروشنده های مواد مخدر در شغل های گوناگون و شیوه های جدیدی مشغول به پخش و فروش مواد مخدر میکنند .

بعنوان مثال :طبق ماجرایی وی کشف بسیار زیاد از  مواد مخدر را اعلام کردند که از طریق بسته‌های پستی جابجا می‌شده است و در این راه از اداره پست برای کمک به کشف این محموله‌ها کمک بسیاری کرد، قدردانی کردند .

نمونه ی دیگر، پیتزاهای گران قیمت است که به برخی منازل تهران فرستاده می شد. پیتزاهایی که وقتی خریدار آنها می‌خرید، محصول داخل جعبه را نمی‌خورد، بلکه استعمال می‌کرد .

کشف مواد مخدر از طریق برخی از دستفروشان مترو و اتوبوس های تهران نیز اصورت گرفته که جزینی دراین باره گفت: عده‌ای در قالب دستفروش در متروی تهران مشغول هستند و موادمخدر را به دست مشتریان خود می‌رسانند.

اتفاق جدید دیگری که در این اشخاص کشف شده این است توسط آقای مرتضی طلایی، عضو شورای شهر تهران که ریاست پلیس تهران بزرگ بوده است. به گفته ی ایشان اخیرا خرده فروشان در پوشش وانت‌های میوه فروشی اقدام به توزیع موادمخدر می‌کنند.

انواع گوناگون اشغال مختلف در بین موادفروشان هر روز کار مسئولان مبارزه با مواد مخدر را پیچیده تر از پیش می‌کند و از مردم انتظار می رود که در شناسایی این افراد به مسئولین همکاری به عمل بیاورند .

انتهای پیام/*

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبرگزاری مردم در تلگرام شوید.
نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها