لطفاً کمی صبر کنید...

به گزارش خبرگزاری مردم :

دلیل شهادت بدرالدین حملات توپخانه ای بود/ همکاری یک کشور منطقه‌ با رژیم صهیونیستی در ترور

شناسه خبر: 74746 سرویس:

به گفته حزب الله لبنان : دلیل شهادت بدر الدین درروز جمعه حمله توپخانه ای بود که بعضی از کشور های منطقه ای و با رژیم صهیونیستی بوده است .

به گفته ی حزب الله لبنان : انفجاری در دمشق صورت گرفت که این انفجار منجر به شهادت فرمانده نظامی حزب الله شد و دلیل این انفجاز حمله توپخانه ای گروه های تکفیری بوده است.

عملیات ترور روز جمعه صورت گرفت .

حزب الله لبنان گمان دارد که این ترور با همکاری دستگاه اطلاعاتی کشورهای عربی و منطقه‌ای با رژیم صهیونیستی بوده است .

پایگاه خبری العهد ، حزب‌الله لبنان اطلاع رسانی کرد : پژوهش و تحقیق های  ما نشان می‌دهد انفجاری که در روز جمعه اتفاق افتاد منجر به شهادت مصطفی بدرالدین ، فرمانده نظامی حزب‌الله در نزدیکی فرودگاه دمشق شد ، حمله توپخانه‌ ای گروه‌های تکفیری به یکی از مقرهای حزب بود.

به گفته ی  حزب الله لبنان : در هر صورت جنگ ما یک جنگ واحد علیه طرح آمریکایی صهیونیستی است که تروریست‌های تکفیری به مثابه نوک پیکان این طرح و خط مقدم آن در تجاوز علیه امت و مقاومت هستند.

حزب‌الله لبنان تاکید کرد : یکی از خواسته‌ها و آرزوهای شهید بدرالدین این است  ادامه جنگ علیه این گروه‌های جنایتکار و شکست آنها بوده است .

در مراسم تشییع پیکر شهید بدرالدین که در روز جمعه اتفاق افتاد معاون دبیرکل حزب‌الله جناب آقای شیخ نعیم قاسم

اعلام کردند که طی ساعات آینده نتیجه ی پژوهش و تحقیقات از دلیل انفجاری که باعث شهادت بدرالدین شد ، مشخص خواهد شد . پیش از این گمان میرفت که این کار به دست نیروی هوایی رژیم صهیونیستی صورت گرفته است .

 

 

 

انتهای پیام/*

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبرگزاری مردم در تلگرام شوید.
نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها